okeyYüzlerce oyuncunun sizleri beklediği okey odalarına hemen katılarak, sizde okey oynayın.

Haylaz.org Okey Oynama Sitesi

Haylaz.org Okey Oynama

 

Okey; taşlarla oynanan, sayı ya da renk sıralaması temeline dayanan bir oyundur. Eşli ya da tek olarak oynanabilmektedir. Okey, toplam dört kişiyle oynanır. Ancak, telefon ya da bilgisayardan canlı olarak oynanmaktadır.

 

Okeyin Zamanla Değişimi

 

Okey, ülkemizde severek oynanan bir oyundur. Önceleri yüz yüze oynanan bu oyun daha sonra, teknolojinin gelişmesi ve virüs koşulları nedeni ile canlı okey olarak haylaz.org sitesinden telefon ya da bilgisayardan oynanmaktadır. Bu sayede kimseye ihtiyaç duymadan, müsait olunan her zaman okey oynanabilmektedir.

Sanal Okey Nasıl Oynanır?

 

Sanal okey, birçok site ve uygulama üzerinden oynanmaktadır. Arama motoruna okey oyna yazdıktan sonra çıkan sonuçlardan haylaz.org sitesine girilip oynanabilir. Bu şekilde evde ya da tek olduğunuz zamanlarda çok rahat bir şekilde okey oynama imkanı bulunabilmektedir. Daha da önemli olan okey oynadığınız kişilerin de gerçek kişiler olmasıdır. Bu da oyunu daha eğlenceli ve gerçekçi hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Yüz yüze oynana okey, daha çok tatil günleri ve dört kişinin bir araya gelmesi ile oynanırken, canlı oynanan okey, istenilen her zaman oynanabilir.

Mobil Cihazda Okey Nasıl Oynanır?

 

Telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda okey oynamak için gerekli olan mobil okey uygulamalarından birini indirmektir. Arama kısmına haylaz okey yazıldıktan sonra çıkan uygulama indirilir. Bu sayede hem yolculuk esnasında hem de canınızın sıkıldığı her zaman okey oynama fırsatı bulunabilecektir.


Yazar: HayLaz

Görüntüleme: 2492 defa

Kategori: Okey Odaları

Yayınlanma Tarihi: 07 Nisan 2021

Cevap bırakın