okeyYüzlerce oyuncunun sizleri beklediği okey odalarına hemen katılarak, sizde okey oynayın.

Kolay Okey Nasıl Oynanır ?

Okey oyunu dikdörtgen taşlardan bunlarla birlikte isteka denilen taşları konulacak nesneden ve zardan oluşmaktadır. Dört kişi ile oynanan oyunda okey taşların herkese eşit olarak dağıtılması ile oyun başlamaktadır. Oyun da herhangi süre ya da sıra yoktur. Oyuncular istekaların üzerine sırası ya da belirlediği renk sırasına göre dizim yapmaktadır. Burada önemli olan oyuncunun karşıda oturan ortağı ile birlikte hareket etmesidir. Kısa sürede taşlarını elden çıkartarak oyunu kısa zamanda kazanmasıdır. Böylelikle kazandıkça puan birikir ve oyunun kazananı belli olmaktadır.

 

İnternet Sitesinde Okey Oynanır mı?

 

Pandemi sürecinde herkes evinden artık işleri devam ettiklerinden dolayı eğlencelerine de evinden devam etmektedir. İnternet üzerinden önceden oyunlar meşhur değilken artık daha da meşhur olmaya devam etmektedir. Okey oyna diyerek sosyal medya üzerinden çok araştırma yapılmaktadır.

Mobil Okey de Güvenilir Site Var mıdır?

 

Eğlencelere devam etmekle birlikte oynadıkları sitelerinde güvenli olmasına bakmaktadırlar okey oyuncuları. Birden fazla oyun siteleri olmasına rağmen haylaz sitesi okey oyuncuların en uğrak alanı olmuştur. Her geçen günde bu site üye sayısı devam etmektedir. Site de mobil okey oynama kolaylığı sağlamaktadır.

Her Okey Siteleri Canlı Oyun Özelliği Var mıdır?

 

İnternette birden fazla okey siteleri vardır ama canlı oyun oynama özelliği kısıtlıdır. Çünkü siteye üye sayıları ile orantılıdır. Haylaz sitesinde üye sayıları çok olduğundan dolayı aktif okey oyuncuları çoktur. Böylelikle canlı okey oyunu rahatlıkla oynanmaktadır.

 


Yazar: HayLaz

Görüntüleme: 1764 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 18 Nisan 2021

Cevap bırakın